Cart (empty)     
TORT DLA DZIECI - PIRACI Maximize

TORT DLA DZIECI - PIRACI

TORT DLA DZIECI - PIRACI. TORT NA ZAMÓWIENIE KATOWICE, DĄBROWA GÓRNICZA, SOSNOWIEC, BĘDZIN i CZELADZ. KILOGRAM TORTU KOSZTUJE 110,00 zł.

More details

DOSTAWA ŚLĄSK

110,00 zł

TORT DLA DZIECI - PIRACI. TORT NA ZAMÓWIENIE KATOWICE, DĄBROWA GÓRNICZA, SOSNOWIEC, BĘDZIN i CZELADZ. KILOGRAM TORTU KOSZTUJE 110,00 zł. TORTY Z DOSTAWA POD WSKAZANY ADRES W WYŻEJ WYMIENIONYCH MIASTACH.

DOSTAWA W ZALŻNOŚCI OD SKOMPLIKOWANIA TORTU 2-3 DNI.

Minimalna wielkość tortu wynosi 2 kg - zdjęcie tortu jest podglądowe, w zależności od upodobań klienta, okazji-każdy tort może mieć inną formę, kolor, dodane inne figurki,kształt-wszelkie sugestie, pytania, życzenia co do wyglądu tortu proszę zaznaczyć w formularzu zamówienia

Proszę wybrać dowolną kompozycję smakową i zaznaczyć w uwagach dodatkowe informację odnośnie smaku:
1)truskawkowy
2)truskawkowo-śmietankowy
3)truskawkowo-czekoladowy
4)truskawkowo-kokosowy
5)mailowny
6)malinowo-śmietankowy
7)malinowo-czekoladowy
9)malinowy ze straciatella
10)wiśniowo-śmietankowy
11)wiśniowo-czekoladowy
12)wiśniowy
13)rafaello
14)migdałowy z białą czekoladą i konfiturą wiśniową 15)orzechowy z nutellą i malinami 16)czekoladowy 17)brzoskwiniowo-śmietankowy 18)jagodowy 19)jagodowo-śmietankowy 20)jaogdowo-czekoladowy 21)kawowy z orzechami i malinami 22)Kawowo-orzechowy 23)tiramisu

Biszkopt jasny, ciemny-czekoladowy, orzechowy

DODATKOWE INFORMACJE:

Oferujemy torty okrągłe i prostokątne w rozmiarach:
1. Waga ok.  2   - 2,5 kg, na ok. 15 osób.
2. Waga ok. 2,5 - 3    kg, na ok. 20 osób.
3. Waga ok.  3   - 3,5 kg, na ok. 25 osób.
4. Waga ok. 3,5 -  4   kg, na ok. 35 osób.

Wykonujemy pyszne torty dla dzieci wg wzoru , bądz propozycji, wykonujemy również torty urodzinowe, torty okolicznościowe, wybierz lokalizacje w której możemy dostarczyć tort na zamówienie z dostawą : Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódz , Poznań, Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Tychy, Dąbrowa Górnicza.
Przekazujemy radość w wyjątkowej chwili, tak aby tort dla dzieci, bądz w ramach okoliczności stał się dopełnieniem radosnej chwili.

Wyjątkowe torty dla dzieci Wrocław, ponieważ wkładamy serce w to co robimy, tak aby torty dla dzieci w Wrocławiu, stały się wspaniałym uzupełnieniem w ramach urodzin.
Tort urodzinowy dla dzieci Wrocław, powinien wzbudzać uśmiech na twarzy wszystkich gości, dlatego warto nam zaufać i powieżyć produkcję tortu dla swojego dziecka.